wróć
tel. (77) 19621
tel. 774 512 850
tel. +48 604 969 621
  • Płatność kartą

    Płatność kartą

    Teraz większość naszych taksówek posiada terminale, dzięki którym za przejazd można zapłacić bezgotówkowo - kartą bądź telefonem

Jakie są dostępne rozwiązania?

Elektroniczne Karty Klienta (EKK) i Karty Jednorazowe

po zakończonym kursie przekazujesz kartę kierowcy, który rejestruje transakcję w systemie, automatycznie otrzymuje potwierdzenie oraz:

- zwraca kartę w przypadku kart wielorazowych;
- zatrzymuje kartę w przypadku kart jednorazowych.

TaxiKod

po zakończeniu kursu podajesz kierowcy otrzymany wcześniej, za pomocą SMSa, TaxiKod. Kierowca komunikuje się z platformą rozliczeniową podając kod i kwotę za kurs. Następuje automatyczna akceptacja, a system przekazuje potwierdzenie realizacji transakcji w formie SMSa do kierowcy a do Ciebie wysyła wiadomość potwierdzenia kwoty, daty, godziny, numeru transakcji oraz numeru kierowcy. Za chwilę otrzymasz także SMSa z kolejnym unikalnym numerem TaxiKod.

 

Vaucher papierowy

po dojechaniu do celu przekazujesz otrzymany od nas vaucher, wraz z widoczną pieczątką Twojej Firmy, kierowcy. Kierowca wypełnia druk, otrzymujesz kopię potwierdzającą transakcję.


 

Komfort pracowników

Osoby te cenią sobie komfort i krótki czas przejazdu. Podróże służbowe na dworzec czy lotnisko, powszechnie znane z braku miejsc parkingowych, postojowych czy korków nigdy już nie będą uciążliwe. 
Rozliczenie z pracodawcą jest prostsze i wygodniejsze. Także sama transakcja jest szybsza, bo wymaga jedynie zaakceptowania kosztu przejazdu.


 

Doskonałe rozwiązanie dla firm

Karty EKK bardzo przydadzą się właścicielom firm i pracownikom, którzy w ramach swojej pracy dużo podróżują i często przemieszczają się po mieście. Dojazdy na lotnisko czy na dworzec bywają kłopotliwe, podobnie jak znalezienie wolnych miejsc parkingowych czy korki.

Zamówienie taksówki też czasem nastręcza problemów ? zwłaszcza gdy akurat nie masz przy sobie pieniędzy. W tej sytuacji Elektroniczna Karta Klienta będzie doskonałym rozwiązaniem ? już nie musisz chodzić do szefa po zaliczkę czy wypełniać kolejnych wniosków.

W naszej korporacji za taxi możesz zapłacić dowolną kartą płatniczą oraz wspomnianą wyżej Elektroniczną Kartą Klienta. Dzięki niej podróż po mieście taksówką będzie łatwa i przyjemna ? w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu czy Wrocławiu.


 

Sposób działania EKK

System EKK nie jest skomplikowany. Po kursie jedną z naszych taksówek pasażer wręcza kierowcy kartę EKK i akceptuje koszt przejazdu. Stałe trasy rozliczamy z wykorzystaniem kwot ryczałtowych. Po każdej transakcji dane trafiają najczęściej od razu do naszej bazy rozliczeniowej. Karty EKK pozwalają na efektywną kontrolę wydatków i ustalanie np. limitów miesięcznych. Całość kontroluje bezpieczny system online pozwalający na bieżący wgląd w rozliczenia swoich kursów. Do każdej karty EKK przypisana jest zakodowana internetowa strona rozliczeniowa.

Raz w miesiącu do Działu Księgowości firmy przysyłane jest zestawienie odbytych kursów wraz z fakturą. Może być ono w dowolnym stopniu udostępniona ? zależnie od Państwa potrzeb. System ten pozwala na rozliczenia bezgotówkowe na podstawie jednorazowych kart elektronicznych lub papierowych rachunków (Voucher).

Z systemu EKK korzysta już setki firm. Aby otrzymać więcej informacji na temat oferty, prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W temacie e-maila prosimy wpisać: Oferta Opolanie. Można również dzwonić pod numer telefonu (77) 454 66 66.

Logowanie do strefy kierowcy

Copyright © 2014  Rights Reserved.
tel. (77) 19 621, 604 969 621, 800 012 400, 774 512 850
45-040 Opole, ul.Plac Kopernika 1/69

zamow-taxi

 

 tel. (77) 19621

tel. +48 604 969 621

tel. 800 012 400

 

 

   zam tax

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych