wróć
tel. (77) 19621
tel. 774 512 850
tel. +48 604 969 621
  • Płatność kartą

    Płatność kartą

    Teraz większość naszych taksówek posiada terminale, dzięki którym za przejazd można zapłacić bezgotówkowo - kartą bądź telefonem

Logowanie

Radio Taxi Opolanie zaprasza do współpracy

          Nasza korporacja taxi zapewnia kompleksowe usługi zarówno firmom, jak i Klientom indywidualnym. W Opolu oraz na terenie całej Opolszczyzny oferujemy bezpieczny przewóz dzieci i dorosłych. Przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą wygodnie i bezpiecznie korzystać z przejazdów bezgotówkowych naszymi taksówkami.

uslugi ico 17

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
albo dzwoń pod numer: (077) 454 66 66

 

Czym jest bezgotówkowy system rozliczeń?

          W związku z potrzebami firm powstała Elektroniczna Karta Klienta (EKK) ? nowoczesny system rozliczeń bezgotówkowych. Za przejazdy taksówkami Klienci mogą płacić za pomocą kart elektronicznych.

Doskonałe rozwiązanie dla firm

          Karty EKK bardzo przydadzą się właścicielom firm i pracownikom, którzy w ramach swojej pracy dużo podróżują i często przemieszczają się po mieście. Dojazdy na lotnisko czy na dworzec bywają kłopotliwe, podobnie jak znalezienie wolnych miejsc parkingowych czy korki.

          Zamówienie taksówki też czasem nastręcza problemów ? zwłaszcza gdy akurat nie masz przy sobie pieniędzy. W tej sytuacji Elektroniczna Karta Klienta będzie doskonałym rozwiązaniem ? już nie musisz chodzić do szefa po zaliczkę czy wypełniać kolejnych wniosków.

          W naszej korporacji za taxi możesz zapłacić dowolną kartą płatniczą oraz wspomnianą wyżej Elektroniczną Kartą Klienta. Dzięki niej podróż po mieście taksówką będzie łatwa i przyjemna ? w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu czy Wrocławiu.

Sposób działania EKK

          System EKK nie jest skomplikowany. Po kursie jedną z naszych taksówek pasażer wręcza kierowcy kartę EKK i akceptuje koszt przejazdu. Stałe trasy rozliczamy z wykorzystaniem kwot ryczałtowych. Po każdej transakcji dane trafiają najczęściej od razu do naszej bazy rozliczeniowej. Karty EKK pozwalają na efektywną kontrolę wydatków i ustalanie np. limitów miesięcznych. Całość kontroluje bezpieczny system online pozwalający na bieżący wgląd w rozliczenia swoich kursów. Do każdej karty EKK przypisana jest zakodowana internetowa strona rozliczeniowa.

          Raz w miesiącu do Działu Księgowości firmy przysyłane jest zestawienie odbytych kursów wraz z fakturą. Może być ono w dowolnym stopniu udostępniona ? zależnie od Państwa potrzeb. System ten pozwala na rozliczenia bezgotówkowe na podstawie jednorazowych kart elektronicznych lub papierowych rachunków (Voucher).

Z systemu EKK korzysta już setki firm. Aby otrzymać więcej informacji na temat oferty, prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W temacie e-maila prosimy wpisać: Oferta Opolanie. Można również dzwonić pod numer telefonu (77) 454 66 66.

 

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny 
tel. (077) 454 66 66

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny
tel. (077) 454 66 66

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

          Jeśli chcą skorzystać Państwo z usług naszej korporacji, zapraszamy do kontaktu. Za pośrednictwem poniższego formularza mogą Państwo zamówić taksówkę , która zawiezie Was bezpiecznie do celu!

>> Zamów TAXI online <<

Logowanie do strefy kierowcy

Copyright © 2014  Rights Reserved.
tel. (77) 19 621, 604 969 621, 800 012 400, 774 512 850
45-040 Opole, ul.Plac Kopernika 1/69

zamow-taxi

 

 tel. (77) 19621

tel. +48 604 969 621

tel. 800 012 400

 

 

   zam tax

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych